Lindorm Liljefors oljemålning

624307

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Räv, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 32x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (25 bud)
4725924
4733355
4725924
1 900
4724134
1 800
4725922
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.