Stig Lindberg servisdelar

624265

STIG LINDBERG, (11+3) servisdelar, bestående av Pynta; 6 tekoppar med fat och 5 assietter, samt Prunus, 3 djupa tallrikar

Bruksspår/slitage, någon smärre skada, assietterna med någon nagg

Keramik/Porslin, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stig Lindberg servisdelar

Budhistorik (33 bud)
4738328
8 400
4738351
8 200
4738328
8 000
4738345
7 800
4738328
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.