Johannes Olsson oljemålning

624157

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1976, olja på duk, ca 81x81 cm

Rum 1

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4733437
4730145
4723984
1 600
4719303
4711214

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.