Johannes Olsson oljemålning

624154

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1976, olja på duk, ca 65x63 cm

Rum 15

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4731639
3 400
4725024
3 200
4723988
1 600
4710627

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.