Jan Håfström färgetsning

624120

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "They travel by Night", färgetsning, signerad Jan Håfström, numrerad 33/50 och daterad- 2016, bladmått 41x62 cm
Utställningshäfte medföljer 'Atelje Larsen, 2016'

Oramat blad

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (8 bud)
4733481
600
4723493
550
4722101
500
4712528
450
4722100
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.