Jan Håfström

624111

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", serigrafi, signerad Jan Håfström, EA-upplaga och daterad- 2016, bladmått ca 90x67 cm,
medföljer bok 'M/S Siddharth Enterprises, Ingela Lind/Jan Håfström

Obetydliga veck

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jan Håfström

Budhistorik (33 bud)
4733347
4733681
4733347
3 800
4732613
3 600
4732613
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.