Bordsspegel

623989

BORDSSPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, skuren dekor, höjd ca 70 cm

Slitage, sprickor

Speglar

Rum 12

Bordsspegel

Budhistorik (11 bud)
4733492
850
4733489
4733488
750
4732934
700
4732725
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.