Oljemåling

623983

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gustavsvik Herrgård, Värmland, olja på duk, ca 19x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 38

Oljemåling

Budhistorik (5 bud)
4733334
4731330
4731330
4723980
700
4723975

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.