Madeleine Pyk oljemålning föreställande tiger

623721

MADELEINE PYK (f. 1934): Motiv föreställande tiger, signerad M Pyk, olja på duk, ca 58x42 cm

Rum 5

Budhistorik (33 bud)
4733588
28 000
4733523
27 000
4733586
26 000
4733523
25 000
4733570
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 702 EUR, 3 069 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.