Matbord teak 60-tal

622993

MATBORD, teak, 1960-tal, en iläggsskiva, diameter 109 cm, höjd 74 cm, iläggsskiva 59 cm

Bruksslitage, iläggsskiva med repa

Möbler, Matbord

Drottninggatan 36, Malmö

Matbord teak 60-tal

Budhistorik (18 bud)
4732588
1 300
4721966
4718905
4709890
4718904
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.