Carl Spitzweg, hans art

621538

CARL SPITZWEG, hans art (1800-tal): Utsikt mot ruin vid Como-sjön, Italien, olja på duk, 31,5x43

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Carl Spitzweg, hans art

Budhistorik (9 bud)
4733568
2 400
4732999
1 800
4732998
4732621
4731584
500

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.