Inger Ekdahl oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

621225

INGER EKDAHL (1922-2013): "Skogsinteriör", signerad Inger Ekdahl / 52, olja på duk, ca 33x41 cm;

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

621225 - Inger Ekdahl oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Inger Ekdahl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4741777
9 800
4741775
5 000
4738736
1 700
4735904
1 600
4734480

3 dagar kvar
Avslutas 2019-03-25
14:36   (15:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.