Fällbord alrot

620991

FÄLLBORD, 1800-talets början, skiva i alrotsfanér, undersidan etikettmärkt, "Lars E Lindell, schatullmakare i Köping, höjd 72, 64x43 cm
Skador: Renoverat

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Fällbord alrot

Budhistorik (22 bud)
4733047
7 000
4735423
6 800
4733047
6 600
4731457
6 400
4730617
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.