Stolar 8 st sk Leksandsstolar

620940

STOLAR, 8 st, 1800-tal, gustavianska, sk leksandsstolar, gråmålade
Skador: Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar 8 st sk Leksandsstolar

Budhistorik (57 bud)
4733450
18 000
4733449
17 500
4733444
17 000
4733442
16 500
4733441
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.