Casper Wrede pastell

620487

CASPER WREDE (1846-1945) "Utsikt över Torngatan 1", signerad samt daterad 1930, pastell, 46x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Casper Wrede pastell

Budhistorik (22 bud)
Bud EUR
4737553
320
4732040
4729868
280
4724310
260
4729865
260

Slutpris EUR:
320
3 316 SEK, 363 USD
Utropspris EUR: