Erland Cullberg oljemålning

620307

ERLAND CULLBERG (1931-2012): olja på duk, a tergo daterad 1990. Signerad. 205x155 cm.

Har vari rullad. Ställvis hårt slitage och krackelyrer.

Rum 1

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (26 bud)
4739881
16 500
4739880
16 000
4739877
15 500
4737562
15 000
4737562
13 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.