Anna Gardell-Ericson akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

618340

ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Sommar på Marstrand, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 44x28 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

618340 - Anna Gardell-Ericson akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Anna Gardell-Ericson akvarell

Budhistorik (11 bud)
4750149
12 500
4750034
8 800
4749071
8 400
4748659
8 200
4748423
8 000

3 dagar kvar
Avslutas 2019-03-25
12:39   (13:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.