Karin Parrow oljemålning

617935

KARIN PARROW (1900-1986): Sommarkväll vid havet (Islandsberg), signerad Karin Parrow, olja på duk, 54x65 cm;

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Konst, Modernt måleri, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Karin Parrow oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4763772
20 000
4762217
19 500
4763763
19 500
4762217
19 000
4763761
18 500

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.