Karin Parrow oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

617935

KARIN PARROW (1900-1986): Sommarkväll vid havet (Islandsberg), signerad Karin Parrow, olja på duk, 54x65 cm;

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

617935 - Karin Parrow oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karin Parrow oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4741273
14 000
4741266
13 000
4741263
10 500
4739917
8 200
4737712
8 000

3 dagar kvar
Avslutas 2019-03-25
16:21   (17:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.