Magnus Creutz oljemålning

603571

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Flicka ordnar blommor, signerad Creutz, olja på pannå, 24 x 35 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4719151
3 200
4719148
4717340
2 800
4705193
4697558

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.