Lockask tenn GAB

615935

LOCKASK, art deco, tenn, GAB, märkt 1937, askens insida fodrad med mörkt lila velour, lockets insida med spegel, locknopp i form av rosenknopp, diameter ca 15,5 cm

Bucklor, repor

Metall, Diverse

Monter 21

Lockask tenn GAB

Budhistorik (7 bud)
4655632
600
4650971
550
4638449
500
4650970
450
4638449

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.