Ola Billgren & Louis Womack färglitografi

615877

OLA BILLGREN / LOUIS WOMACK: Komposition, signerad och daterad -69, numrerad 49/75, färglitografi, ca 40x54 cm

Konst, Grafik, Nutida

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

4651421
4651417
4651416

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.