Rökelsekar i brons

615876

RÖKELSEKAR, Kina, 1800-tal, brons, tripod, med hänklar, höjd ca 9,5, diameter ca 10 cm, märkt undertill med 6 karaktärer

Slitage i botten

Orientaliskt, Konsthantverk, Metall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Rökelsekar i brons

Budhistorik (18 bud)
4658767
1 800
4658761
1 700
4658755
1 600
4658743
4658741
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.