Peter Arndal akrylmålning

615868

PETER ARNDAL (Danmark, född 1960): "Orange Grove", a tergo signerad och daterad Arndal 2004, akryl på duk, ca 100x80 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Peter Arndal akrylmålning

Budhistorik (18 bud)
4657240
1 400
4657233
1 300
4657236
1 300
4657233
4657231

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.