Meta Isæus-Berlin

615449

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografier, 3 st, signerade och numrerade 114 - 116/150, bladmått ca 44,5x55,5 cm, oramade blad.

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Meta Isæus-Berlin

Budhistorik

2019-02-16 kl 21:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.