Vjateslav Kliuchnikov oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

615281

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Näckrosor, Bergianska trädgården Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 60x90 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

615281 - Vjateslav Kliuchnikov oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
4633908
4 200
4633823
4629162
4629154
4628524

1 dag kvar
Avslutas 2019-02-16
20:28   (21:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.