Vjateslav Kliuchnikov oljemålning

615281

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Näckrosor, Bergianska trädgården Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 60x90 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Budhistorik (28 bud)
4648954
9 200
4649881
9 000
4648954
8 800
4649879
8 600
4648954
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.