Sven Teljare skuren relief

615138

SVEN TELJARE (1900-tal): (2) Stockholm, Söder Fjällgatan och Brunflo, skuren relief, brännsignerade och daterade - 83, ca 24x25 och 24x29 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Stockholmiana

Sven Teljare skuren relief

Budhistorik

2019-02-16 kl 20:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.