Sven Teljare skuren relief

Föregående | Översikt | Nästa

615138

SVEN TELJARE (1900-tal): (2) Stockholm, Söder Fjällgatan och Brunflo, skuren relief, brännsignerade och daterade - 83, ca 24x25 och 24x29 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Stockholmiana

615138 - Sven Teljare skuren relief
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sven Teljare skuren relief

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-02-16
20:02   (21:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.