Skål samt penselvas Kina

Föregående | Översikt | Nästa

615126

SKÅL, PENSELVAS, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, botten med märke, höjd 6-12 cm, fatets längd ca 22 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 17

615126 - Skål samt penselvas Kina
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skål samt penselvas Kina

Budhistorik (7 bud)
4650854
550
4643848
500
4635457
450
4639924
450
4635457

15 timmar 37 minuter kvar
Avslutas 2019-02-18
10:36   (11:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.