A Gelb champagnekylare Frankrike 1900-tal

615013

A GELB, champagnekylare, nysilver, 1900-tal, La queue-en-Brie, Frankrike, hänklar med lejonmaskaroner, höjd 21, diameter 21 cm

Smärre slitage

Diverse, Metall

Budhistorik (23 bud)
4649663
1 700
4648735
1 600
4649661
4648735
1 400
4649343
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.