Buddah

614862

BUDDAH, 1900-tal, förgylld brons, höjd 25 cm

mindre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Geijersgatan 14, Göteborg

Buddah

Budhistorik (24 bud)
4647750
3 600
4647554
3 400
4647509
3 200
4647410
4647364
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.