Vaser

614745

VASER, 2 st., glas resp porslin, Erik Höglund, Boda, signerad H998/150, Gustavsberg 1900-talets början, höjd 14-15 cm

Diverse, Keramik/Porslin, Glas

Vaser

Budhistorik (8 bud)
4645741
750
4645736
700
4645561
650
4629179
600
4645479
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.