Vinkanna Frankrike

614741

VINKANNA, tenn, Frankrike, 1800-tal, märkt LE GRAND A LILLE, rikt dekorerad, höjd ca 26 cm

Slitage, locket löst, handtag till locket lagat, bucklor och repor

Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vinkanna Frankrike

Budhistorik (1 bud)

4626591
2019-02-08 14:20:39

2019-02-14 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.