JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur

Föregående | Översikt | Nästa

614601

JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1960/70-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, fodral med glasade sidor, verknr. 59984, höjd 23,5, 21,5x16,5 cm, originaletui samt konsol medföljer 1960/70-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, fodral med glasade sidor och dekor i form av fågel och växter, , höjd ca 22 cm, fundamentet ca 15x13,

Klockor/Ur

614601 - JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (29 bud)
4647613
19 000
4646717
18 500
4646717
18 000
4645669
17 500
4646212
17 500

3 dagar kvar
Avslutas 2019-02-18
19:34   (20:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.