W A Bolin fat

614592

W A BOLIN, fat, 1900-talets andra hälft, orange och brun emaljerad mässing med dekor i form av Sparbanksek, märkt undertill, längd ca 21 cm

Mindre krackelyring på emaljerad ytan, några mindre nagg på emalj vid kanten

Metall

W A Bolin fat

Budhistorik (1 bud)

4649213
2019-02-16 16:13:28

2019-02-16 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.