Kakemon Kina

614568

KAKEMON, Kina, 1900-talets andra hälft, landskapsmotiv, akvarell, kakemonens totala mått ca 166x47 cm

Hanteringsveck, förvarings ask medföljer

Orientaliskt, Konst

Visas på begäran

Kakemon Kina

Budhistorik (4 bud)

4644742
450
4644715
4643303
4643026

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.