Sylvia Lechovius skål

614541

SYLVIA LEUCHOVIUS, skålfat, Rörstrand, stengods, glaserat i blått samt gult, signerad Leuchovius, diameter 25 cm

Krackelering

Keramik/Porslin, Design

Rum 7, Hylla 8

Sylvia Lechovius skål

Budhistorik (5 bud)
4644652
550
4625533
500
4625533
4635578
4625533

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.