Royal Copenhagen vas

614529

ROYAL COPENHAGEN, vas, 1900-tal, märkt 2163, 1906, höjd 23 cm

Andra sortering, glasyrnagg

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 8

Royal Copenhagen vas

Budhistorik (5 bud)
4639992
550
4639884
500
4639884
4639838
4636906

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.