Monica Backström vas samt skål

614523

MONICA BACKSTRÖM, skål, vas, Kosta Boda, signerade, höjd 14-32 cm

Skål med nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Budhistorik (1 bud)

4643236
2019-02-14 10:16:11

2019-02-14 kl 17:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.