Permona-Smide Ateljé Armband

Föregående | Översikt | Nästa

614522

PERMONA -SMIDE ATELJÉ, armband, Helsingborg, 1978, genombruten modell med strukturerad yta, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, signerad Permona-Smide Handarbete, rödguld, 18K, bredd ca 25 mm, längd ca 19 cm, vikt ca 59.7 gr

Lätt slitage.

Guld/Smycken, Armband, Selected

Makadamgatan 11, Helsingborg

614522 - Permona-Smide Ateljé Armband
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Permona-Smide Ateljé Armband

Budhistorik (7 bud)
4635585
14 000
4645995
13 500
4635585
12 500
4633018
11 500
4631686
11 000

23 timmar 13 minuter kvar
Avslutas 2019-02-16
19:20   (20:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
16 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.