Kanna 1800-tal i koppar

614521

KANNA, koppar, 1800-tal, cylinderformad, hänkel metall, höjd 40 cm

Hål, skador samt lagningar

Metall, Allmoge

Rum 7

Kanna 1800-tal i koppar

Budhistorik (1 bud)

4642526
2019-02-13 21:46:39

2019-02-14 kl 17:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.