Rörstrand vas samt skålfat

614518

RÖRSTRAND, "Lönegren", "Bohus", skålfat, vas, stengods, 1900-talets mitt, polykrom dekor, vasens höjd 23, skålens diameter 28 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 10

Rörstrand vas samt skålfat

Budhistorik (1 bud)

4644442
2019-02-14 17:14:06

2019-02-14 kl 17:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.