Oljemålning över stockholmshamn

614463

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från stockholmshamn, med Sofia Kyrka i bakgrunden, monogramsignerad DJ, daterad 1936, olja på duk

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Nautica/Technica

Rum 6

Budhistorik (14 bud)
4644199
4633766
4630803
4633765
4630803
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.