Georg Lindström oljemålning

614454

GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): Västmannagatan/Observatoriegatan, Stockholm signerad G. Lindström, olja på pannå, daterad a tergo 1972, ca 29x39 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 23

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (30 bud)
4642533
3 800
4646626
3 600
4642533
2 600
4646374
2 400
4642533

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.