Georg Lindström oljemålning

614451

GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): Vy över Östermalmshallen, Stockholm, signerad Georg Lindström, olja på pannå, ca 55x81 cm

Fläckar

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 39

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (51 bud)
4646295
6 200
4646286
6 000
4646294
6 000
4646286
5 800
4646284
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.