Slagbord 1800-tal

614421

SLAGBORD, 1800-tal, furu, beslag i smide, låda i sargen, höjd ca 79, 64x109 cm, total längd ca 208 cm

Slitage, sprickor, fläckar

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 22

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (29 bud)
4644302
2 400
4643050
4634526
4643049
4634526
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.