Gnistskydd Louis XVI-stil

614418

GNISTSKYDD, 1900-tal, Louis XVI stil, mässing samt nät i järn, höjd ca 82, 64x20 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 5

Gnistskydd Louis XVI-stil

Budhistorik (30 bud)
4644277
4644303
3 800
4644277
3 600
4644299
3 400
4644277
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.