Caféstolar

614367

STOLAR, s.k caféstolar, 4 st, 1900-talets första hälft, stommar i formböjd lakerad ek, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Caféstolar

Budhistorik (31 bud)
4644127
3 400
4643006
3 200
4642486
4642728
4642486
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.