Kjartan Slettemark fotocollage

614333

KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): Fotocollage, 16/100, signerad och daterad Kjartan -79, ca 47x46,5 cm; oramad

Konst, Grafik, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
4640286
500
4640285
450
4640284
4640283
4640282

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.