Skultuna ljusstakar

614309

PIERRE FORSELL, ljusstakar, 4 st., modeller 69 och 70, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mått ca 7 - 34,5 x 7,5 cm

Slitage, märken/repor, viss anlöpning

Belysning, Bordslampor, Design, Metall, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skultuna ljusstakar

Budhistorik (16 bud)
4642708
1 300
4652900
4642708
4651626
950
4642708
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.