Glasservisdelar bl a Reijmyre Monica Bratt

614289

GLASSERVISDELAR, ca 152 dlr, 1900-tal, bl a Reijmyre, Monica Bratt, Gullaskruf, Kjell Blomberg, vaser, ljusstakar, dricksglas, skålar, fat, kannor, fotogenlampor etc

Mindre nagg kan förekomma

Ändringar/tillägg
Bordet på bilden medföljer ej

Glas, Servisglas

Monter 8

Budhistorik (18 bud)
4647814
4 400
4647812
4 200
4647785
4647798
3 800
4647785
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.