Skål Venini

614279

SKÅL, Venini, Italien, 1900-talets mitt, glas, latticinoteknik, höjd ca 8, diameter 13 cm

Smärre slitage under

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 13

Skål Venini

Budhistorik (3 bud)

4642121
4642120
4625323

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.